به وب سایت شرکت بسپار سازه بندر خوش آمدید

درباره ما

Aboutusqq
  • شرکت بسپار سازه بندر فعالیت خود را از سال 1388 با هدف طراحی ، ساخت و نصب و راه اندازی انواع محصولات صنایع دریایی ، صنعتی و انتقالی در زمینه محصولات لاستیکی و تجهیزات فلزی آغاز نموده است.این مجموعه با کادر مهندسی مجرب در زمینه های مختلف ، محصولات خود را با کیفیت مطلوب در سطح استاندارد های بین المللی تولید نموده و در اختیار صنایع مختلف قرار داده است . مجموعه بسپار سازه بندر با بهره گیری از گروه فنی و مهندسی مجرب ، تکنیک های مدرن جوشکاری ، برشکاری ، ماشینکاری و گروه کنترل کیفیت توانا ، طراحی ، ساخت و نصب سازه های فلزی و سیستم با استاندارد های مربوطه را در برنامه تولید خود قرار داده است . (بسپار سازه بندر )

توانمندی ها

ما با کادر مهندسی مجرب و متعهد در زمینه های مختلف، محصولات خود را با کیفیت مطلوب در سطح استاندارد های بین المللی تولید نموده و در اختیار صنایع مختلف قرار می دهیم. ( بسپار سازه بندر )

Download 1

دانلود کاتالوگ

 

دهمین دوره همایش بین المللی سواحل ،بنادر ، و سازه های دریایی (Icopmas 2012 29آبان الی 2 آذر سال 1391,چهاردهیمن نمایشگاه صنایع دریایی و صنایع وابسته . 8 تا 11 دی ماه سال 1391,ششمین دوره نمایشگاه صنایع دریایی و دریا نوردی ایران- کیش . 7 تا 10 آبان ماه سال 1392

exhibition 2

مطالعه بیشتر...

 

شرکت بسپار سازه بندر با تجهیز کامل آزمایشگاه کلیه امکانات جهت انجام انواع آزمون ها بر روی کامپاند خام و اندازه گیری خواص فیزیکی مکانیکی و شیمیایی جهت محصولات لاستیکی پلیمری را تامین کرده تا در جهت تولید محصولات با کیفیت بالا و تحت کنترل در تمامی مراحل اقدام نماید.

laboratory

مطالعه بیشتر...